Kes on Kadrian?

Olen turundusmaailmas tegutsenud aastast 2011, mil lõpetasin Tartu Ülikooli meedia ja suhtekorralduse eriala. Seejärel algas minu teekond turundajana, mille raames olen saanud proovida erinevaid rolle assistendist juhini välja, korraldanud messe ja suurüritusi, loonud üle viiekümne kodulehe ja hallanud paljude ettevõtete sotsiaalmeediat.

Aastal 2017 asutasin koostööpartneriga ettevõtte Disait ning hakkasime pakkuma kodulehti. Kodulehtede tegemisel avastasin ennast tihti kaasa mõtlemas ka muule turundusele – sest kodulehte on keeruline teha, kui ennast ettevõtte tegemistega kurssi ei vii. 

Sellest sündis ka uus teenus – turunduskonsultatsioon.

Olen avastanud, et minu suurim tugevus on vaadata ettevõtet kui tervikut ning hinnata seda kliendi pilgu läbi – sorteerida välja asjad, millele turunduse kaudu rõhku panna, võttes arvesse ettevõtte eesmärke.

Oma karjääri jooksul olen ka läbi põlenud ja depressiooni tõttu aasta maha võtnud – nii juhtub, kui tahta saavutada kõike korraga ja ennast tagaplaanile lükata. Igast halvast on midagi õppida ja seetõttu olen end palju arendanud psühholoogia valdkonnas. Eelkõige, et aidata ennast, aga hiljem avastasin, et see tuleb mulle ka tööl kasuks. Turundus on puhas psühholoogia ja ettevõtte sees ja eesotsas on alati inimesed – oma murede ja rõõmudega.

2021.a. jõudsin oma tegemistega juhtimisalaseid konsultatsioone pakkuvasse ettevõttesse Combat Ready. Olin sattunud uuesti kooli – seekord õppisin juhtimist. Sest taas polnud võimalik turundada midagi, mida ise ei oska.

Kaks aastat hiljem enda ettevõtte juurde tagasi pöördudes avastasin, et turunduskonsultatsioone tehes vaatan väga palju, mis toimub ettevõtte sees. Tihti ei olegi murekoht nii väga turundustegevused, vaid hoopis halvad omavahelised suhted, kehv prioriteetide seadmine vms, mis takistab ettevõtte arengut.

Täna olen üritanud kõiki eelnevaid teadmisi ja kogemusi kokku panna ning oma teenustele nimetus panna. Nagu kingsepal pole kingi, polnud ka minul õrna aimugi, kuidas inimesed peaksid aru saama, kuidas ma neid päriselt aidata saan. Seega otsustasin ise välja mõelda, kes ma olla tahan.

Nimetan ennast siis turundus- ja ettevõtlusterapeudiks.

Pole vahet, kas pöördud minu poole kodulehe sooviga, tahad korraks nõu saada või soovid, et oleksin sinu pikaajaline koostööpartner – ma võtan alati endaga kõik kolm osa (turundus, juhtimine ja psühholoogia) ning mõtlen kaasa nii hästi, kui oskan…

Tegutse teadlikult, hirmuvabalt ja rõõmuga!

Minu kliendid minust:

“Võid tulla Kadriani juurde tühja paberiga ja ideega. Uskumatu, kuidas tema mõtted hakkavad kohe liikuma ja sinu ettevõttele sobivat teekonda looma.
Kui suund kaob käest, on oluline tema juurest uuesti läbi astuda ja motivatsioon on uuesti laes.”

Alisa kask

Tugispets.ee

“Minu jaoks oli oluline, et tiim, kes mulle kodulehe teeb, tahab ja viitsib ka minu teenustesse ja olemusse süveneda. Disait tegi just seda. Turundusnõustamise käigus sain nii palju kasulikku uut infot, mida kasutan siiani. Koostöö oli äärmiselt südamlik ja tulemus täpselt selline nagu tahtsin. Ma tundsin, et mind kuulati ja minuga mōeldi kogu aeg kaasa ning pakuti lahendusi, mille peale ehk ise ei olekski võibolla tulnud. Suur suur Aitäh Kallis Disait tiim!”

Elina Karu

elinakaru.ee

“Töötamine Kadrianiga on olnud turunduskonsultatsioonide maailmas absoluutne rõõm. Kõige rohkem meeldib mulle see, kuidas ta sind vaevata juhendab, kuidas ennast kõige tõhusamalt ja lahedamalt esitleda. Tundsin end veidi ekslikult, kuidas jätta ettevõtetes õiget muljet ja Kadrian mitte ainult ei näidanud mulle õiget suunda, vaid jagas mulle ka hämmastavaid näpunäiteid, kuidas oma LinkedIni profiili ja postitusi vürtsitada.”

Stella Adamson

Design By Stella OÜ