Mis on kodu, kus on kodu, kas on KODULEHT?

Kutsume kodulehti turunduse koduks ehk sinu veeb peaks olema see koht, kuhu kõik muud turundustegevused on kokku suunatud ja kust peaks toimuma müük – olenemata, kas pakud toodet, teenust või miks mitte mõlemat.

Kodulehe valmistamise puhul on oluline, et see oleks lihtne kasutada, kliendile arusaadav, kasumit toov ja võimalikult sinu äri nägu.

Seetõttu alustame alati kodulehe tegemise protsessi kohtumisega või videokõnega. Aeg on näidanud, et kodulehe tegemise protsess on paljude ettevõtjate jaoks suur peavalu või asi, mis on vaja ära teha, aga kuidagi jääb see alati listis viimaseks. Igaüks tahab tegeleda oma toote/teenuse arendamise/pakkumisega ja seetõttu ei oota me sinult kohtumisele tulles mitte mingisugust ettevalmistust.
Piisab sellest, kui sul on äge uus idee või juba olemasolev toode/teenus või juba koduleht, mis vajab uuenduskuuri.
Paneme pead kokku ja sorteerime välja kõige vajalikuma info ning parima viisi, kuidas saaksid oma klientideni jõuda ja mis veel olulisem – neile ka meelde jääda.

KOHTUMISEL:

 
  • saame parema ülevaate sinu äriga seonduvatest tegevustest (isegi kui need on alles planeerimise faasis)
  • kuulame ära sinu soovid uuele veebilehele
  • sorteerime välja, milliseid kodulehe osi oleks sinu veebi jaoks tarvis, et see oleks maksimaalselt kasutoov (e-pood, broneerimissüsteem, leht mitmes keeles jm)
  • millised osad on täna juba olemas ja milliseid on vaja juurde (logo, bränding, sisutekstid, pildid jm)
  • seletame lahti, kuidas kujuneb kodulehe hind (ja miks mitte kui võtad pakkumisi mujalt, siis mis on osad, mida iga pakkumine kindlasti sisaldama peaks)
  • teeme plaani, kuidas edasine protsess välja hakkab nägema

Oleme sulle igal sammul toeks ning teeme sinu jaoks kodulehe protsessi võimalikult lihtsaks ning vähem aeganõudvaks. Me ei oota, et sul on olemas kogu sisu – me loome selle koos.

Kodulehti teen koostöös Sven-Erik Andreseniga, kellega oleme loonud ettevõtte Disait OÜ. Soovid täpsemalt lugeda, millistest osadest koduleht koosneb ning vaadata tehtud töid, siis külasta kodulehte www.disait.ee

Tegutse teadlikult, hirmuvabalt ja rõõmuga!

Minu kliendid minust:

“Võid tulla Kadriani juurde tühja paberiga ja ideega. Uskumatu, kuidas tema mõtted hakkavad kohe liikuma ja sinu ettevõttele sobivat teekonda looma. Kui suund kaob käest, on oluline tema juurest uuesti läbi astuda ja motivatsioon on uuesti laes. ”
Alisa kask

Tugispets.ee

“Minu jaoks oli oluline, et tiim, kes mulle kodulehe teeb, tahab ja viitsib ka minu teenustesse ja olemusse süveneda. Disait tegi just seda. Turundusnõustamise käigus sain nii palju kasulikku uut infot, mida kasutan siiani. Koostöö oli äärmiselt südamlik ja tulemus täpselt selline nagu tahtsin. Ma tundsin, et mind kuulati ja minuga mōeldi kogu aeg kaasa ning pakuti lahendusi, mille peale ehk ise ei olekski võibolla tulnud. Suur suur Aitäh Kallis Disait tiim!”
Elina Karu

elinakaru.ee

“Töötamine Kadrianiga on olnud turunduskonsultatsioonide maailmas absoluutne rõõm. Kõige rohkem meeldib mulle see, kuidas ta sind vaevata juhendab, kuidas ennast kõige tõhusamalt ja lahedamalt esitleda. Tundsin end veidi ekslikult, kuidas jätta ettevõtetes õiget muljet ja Kadrian mitte ainult ei näidanud mulle õiget suunda, vaid jagas mulle ka hämmastavaid näpunäiteid, kuidas oma LinkedIni profiili ja postitusi vürtsitada.”
Stella Adamson

Design By Stella OÜ